maciekkk napisał(a):

|
W Cracovii był trenerem. Potem jeszcze gdzieś trenował i później poszedł w skauting i dobrze mu to idzie. W opinii publicznej funkcjonuje jako top3 polskich dyrektorów sportowych w Polsce, ściągnięcie go do nas i danie sporej władzy może być bardzo dobrym ruchem. Przymierzany był do Jagi i Lecha, więc jak pójdzie do nas to wg mnie spory sukces i jedna z sensowniejszych decyzji naszego zarządu.
|
Dokładnie, też tak uważam.