czaro napisał(a):

Mnie przeraża perspektywa tego, że ważne umowy będą mieli Chuca i Savić.
Jeśli potwierdzą się plotki, że staramy się o zatrudnienie Artura Płatka, to będzie to kolejne potwierdzenie, jak u nas wygląda zarządzanie pionem sportowym. Zatrudniamy chyba jedynego dyrektora sportowego, o którym pisze się i mówi w mediach, że jest dobry. To w ogóle prawda, ktoś ogarnia tego Górnika?
|
Gdybyśmy ściągneli Płatka byłby to najbardziej sensacyjny transfer ligi. I najsensowniejsze posunięcie do tej pory.
Nie o to chodzi że ściągnie tutaj gwiazdy, raczej liczę na sensownych wyrobników pasujących do tego co mamy grać, czymkolwiek by to nie było.