Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27236
Stary 14.05.2021, 09:41
czaro napisał(a):Wyświetl post
Mnie przeraża perspektywa tego, że ważne umowy będą mieli Chuca i Savić.

Jeśli potwierdzą się plotki, że staramy się o zatrudnienie Artura Płatka, to będzie to kolejne potwierdzenie, jak u nas wygląda zarządzanie pionem sportowym. Zatrudniamy chyba jedynego dyrektora sportowego, o którym pisze się i mówi w mediach, że jest dobry. To w ogóle prawda, ktoś ogarnia tego Górnika?
Gdybyśmy ściągneli Płatka byłby to najbardziej sensacyjny transfer ligi. I najsensowniejsze posunięcie do tej pory.
Nie o to chodzi że ściągnie tutaj gwiazdy, raczej liczę na sensownych wyrobników pasujących do tego co mamy grać, czymkolwiek by to nie było.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.05.2021 o godz. 09:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując