Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27233
Stary 14.05.2021, 09:16
O czym w ogóle rozmowa?!
Jeżeli tylko ktokolwiek chce dać pieniążki za Sadloka to w naszej obecnej sytuacji należy go ładnie pożegnać, pamiątkowa koszulka i czekać na przelew.

Nie jest zawodnikiem dającym oczekiwaną jakość, nie jest tani w utrzymaniu no i jego potencjał sprzedażowy spada z każdym rokiem.
Nawet biorąc pod uwagę, że w transfery zakupowe to my za bardzo ostatnio nie umiemy, to z obecnej kadry mamy Mehremica i Wachowiaka.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując