|
O czym w ogóle rozmowa?!
Jeżeli tylko ktokolwiek chce dać pieniążki za Sadloka to w naszej obecnej sytuacji należy go ładnie pożegnać, pamiątkowa koszulka i czekać na przelew.
Nie jest zawodnikiem dającym oczekiwaną jakość, nie jest tani w utrzymaniu no i jego potencjał sprzedażowy spada z każdym rokiem.
Nawet biorąc pod uwagę, że w transfery zakupowe to my za bardzo ostatnio nie umiemy, to z obecnej kadry mamy Mehremica i Wachowiaka.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|