|
Wyniki to ma drużyna a nie trener. Jak drużyna poprzez słabe wyniki chce zaszkodzić trenerowi. Mając w dupie kibiców, klub i swój wizerunek to nie trener jest do wymiany tylko drużyna. To jest oczywista oczywistość.
A nie da się, to wiesz czego. W innych sprawach trzeba tylko chcieć, a nie stroić fochy.
Teraz jest już za późno, ale w odpowiednim momencie można było wszystko rozwiązać inaczej, a postanowiono zrobić szopkę...Moim zdaniem to błąd.
|