Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27229
Stary 13.05.2021, 22:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
"Szansa jest niewielka że ściągniemy kogoś lepszego"

Uryga, Frydrych, Mehremic, Radakovic i nawet Kone pokazuje że akurat sciąganie obrońców idzie nam nieźle.

Gorzej z pomocą j napadem.

Akurat zastąpienie Sadloka będzie najmniejszym problemem.
Akurat Lewy obrońca to największy problem do znalezienia. Przez 10 lat był chyba tylko PIETRZAK, na prawej Bartkowski i jakiś tam obcokrajowiec był Marko chyba czy cuś a tak to posucha...

Tak jak pisali Sadlok jeszcze na środek się nada. W naszej sytuacji - drużyny aspirującej na środek tabeli to piłkarz niezbędny jakkolwiek smutno to nie brzmi :/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 13.05.2021 o godz. 22:49.

Odpowiedz cytując