Karherop napisał(a):

"Szansa jest niewielka że ściągniemy kogoś lepszego"
Uryga, Frydrych, Mehremic, Radakovic i nawet Kone pokazuje że akurat sciąganie obrońców idzie nam nieźle.
Gorzej z pomocą j napadem.
Akurat zastąpienie Sadloka będzie najmniejszym problemem.
|
Akurat Lewy obrońca to największy problem do znalezienia. Przez 10 lat był chyba tylko PIETRZAK, na prawej Bartkowski i jakiś tam obcokrajowiec był Marko chyba czy cuś a tak to posucha...
Tak jak pisali Sadlok jeszcze na środek się nada. W naszej sytuacji - drużyny aspirującej na środek tabeli to piłkarz niezbędny jakkolwiek smutno to nie brzmi :/