Wyświetl pojedynczy post
DemekMaciek
Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27227
Stary 13.05.2021, 21:31
Oprócz Nuneza w piłkę grają jeszcze Biton, Bunoza, Jovanović i Mały. Kogoś byście widzieli z tego ostatniego dobrego sezonu Wisły?
Ostatnio edytowane przez DemekMaciek : 13.05.2021 o godz. 21:38.
"Proszę Państwa, niesamowita sytuacja! Właśnie dostajemy informację - gol na 2-2 dla Odense i to oznacza, że jeśli tam się nic nie zmieni, ze Wisła będzie grać wiosną w europejskich pucharach!"
Odpowiedz cytując