Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2258
Stary 13.05.2021, 20:54
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Tu moze nie chodzi o same decyzje a styl w jakim te decyzje sa robione. Dlaczego Mourinho nie dostal roboty w Barcelonie a dostal ja Guardiola? Wladze Barcy obawiali sie cyrku i jego ego pomimo ze w tamtym momencie mial o wiele wiecej kwalifikacji niz Pep. Z kilku zrodel wychodza informacje ze facet mocno przegina kaktusa. Dla mnie osobiscie to jak wyjebal tego z Luksemburgu dalo mi duzo obaw o jego styl zarzadzania. Sa metody gdzie mozna byc bezkompromisownym bez bycia chu***.
Masz rację, do tego uparł się na Medveda, kosztem Silvy który mimo, że asem nie jest to od Żana lepszy ze 3 klasy w dodatku grając na nie swojej pozycji. Od samego początku ktoś sygnalizował, że nowy trener rozwali szatnię, nie pamiętam kto. Chyba Boniek coś wspominał na twiterze.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując