Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2257
Stary 13.05.2021, 20:52
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Tu moze nie chodzi o same decyzje a styl w jakim te decyzje sa robione. Dlaczego Mourinho nie dostal roboty w Barcelonie a dostal ja Guardiola? Wladze Barcy obawiali sie cyrku i jego ego pomimo ze w tamtym momencie mial o wiele wiecej kwalifikacji niz Pep. Z kilku zrodel wychodza informacje ze facet mocno przegina kaktusa. Dla mnie osobiscie to jak wyjebal tego z Luksemburgu dalo mi duzo obaw o jego styl zarzadzania. Sa metody gdzie mozna byc bezkompromisownym bez bycia chu***.
Ale my nie jesteśmy Barcelona i jeżeli nas stać na trenera który ma warsztat doceniany u Niemców to pewnie właśnie dlatego, że oprócz posiadania warsztatu jest czasami chu....em.

I są dwa wyjścia, albo przymykamy oko na to że jest jaki jest i pozwalamy mu wykorzystywać warsztat, albo unosimy się honorem i zamiast korzystać z jego merytorycznych zdolności przypieprzamy się do formy przekazu.

Na jego miejsce przyjdzie pewnie mniejszy chu.... ale również słabszy trener. Moim zdaniem to błąd.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując