Blixa napisał(a):

|
Tu moze nie chodzi o same decyzje a styl w jakim te decyzje sa robione. Dlaczego Mourinho nie dostal roboty w Barcelonie a dostal ja Guardiola? Wladze Barcy obawiali sie cyrku i jego ego pomimo ze w tamtym momencie mial o wiele wiecej kwalifikacji niz Pep. Z kilku zrodel wychodza informacje ze facet mocno przegina kaktusa. Dla mnie osobiscie to jak wyjebal tego z Luksemburgu dalo mi duzo obaw o jego styl zarzadzania. Sa metody gdzie mozna byc bezkompromisownym bez bycia chu***.
|
Ale my nie jesteśmy Barcelona i jeżeli nas stać na trenera który ma warsztat doceniany u Niemców to pewnie właśnie dlatego, że oprócz posiadania warsztatu jest czasami chu....em.
I są dwa wyjścia, albo przymykamy oko na to że jest jaki jest i pozwalamy mu wykorzystywać warsztat, albo unosimy się honorem i zamiast korzystać z jego merytorycznych zdolności przypieprzamy się do formy przekazu.
Na jego miejsce przyjdzie pewnie mniejszy chu.... ale również słabszy trener. Moim zdaniem to błąd.