|
Nie Walukiewicz tylko Wachowiak. To nie jest na dzisiaj zawodnik do pierwszego składu.
Sadlok zabezpiecza nam dwie pozycje. Gdyby za parę miesięcy Wachowiak zaczął grać lepiej to zawsze Sadlok może przenieść się na ŚO. W razie kontuzji innego ŚO również daje jakąś możliwość.manewru.
Sadlok wcale nie musi wykonywać stałych fragmentów gry. Żeby tego nie robił wystarczy jedna decyzja trenera.
|