Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27203
Stary 13.05.2021, 11:14
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Co do Sadloka - nie mam problemów z jego ewentualnym odejściem. Pod jednym warunkiem - w jego miejsce przyjdzie piłkarz, który umie coś więcej niż kopać się po czole. Jesteście pewni, że przyjdzie ktoś taki?
Na pewno przyjdzie taki, który nie będzie brał nawet połowy pensji Sadloka. Poza tym Sadlok to lewy obrońca (czasami też chyba nawet lepiej grający na środku) w klasycznym ustawieniu 4 z tyłu.
Przy grze na trzech obrońców radził bardzo dobrze sobie tylko w pierwszej połowie w meczu z Piastem, potem już nie żarło.
Mógłby zostać ewentualnie na potrzeby środka obrony, ale tam mamy (na razie) Frydrycha, Kone, Urygę, Mehremica (też lewy obrońca za Sadloka jeśli go przedłużą) i młodych


Swoją drogą nie wiemy (?) na jaką pozycję chce Sadloka Raków
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując