luke1906 napisał(a):

|
Co do Sadloka - nie mam problemów z jego ewentualnym odejściem. Pod jednym warunkiem - w jego miejsce przyjdzie piłkarz, który umie coś więcej niż kopać się po czole. Jesteście pewni, że przyjdzie ktoś taki?
|
Na pewno przyjdzie taki, który nie będzie brał nawet połowy pensji Sadloka. Poza tym Sadlok to lewy obrońca (czasami też chyba nawet lepiej grający na środku) w klasycznym ustawieniu 4 z tyłu.
Przy grze na trzech obrońców radził bardzo dobrze sobie tylko w pierwszej połowie w meczu z Piastem, potem już nie żarło.
Mógłby zostać ewentualnie na potrzeby środka obrony, ale tam mamy (na razie) Frydrycha, Kone, Urygę, Mehremica (też lewy obrońca za Sadloka jeśli go przedłużą) i młodych
Swoją drogą nie wiemy (?) na jaką pozycję chce Sadloka Raków