ciastek88 napisał(a):

Hyballa odsunął Kubę i nie wpuszczał go na boisku w większym wymiarze czasu , twierdzi , że Kuba nie jest fizycznie gotowy. To chyba wśród kibiców wzbudziło największe kontrowersje.
Natomiast z drugiej strony :
- Kuba robi niepotrzebną manifestację w kierunku Hyballi
Czemu Wisła po prostu go nie zwolni ?
Natomiast jak to jest , że na Słowacji miał opinię wymagającego trenera ale nic nie słychać żeby tam nazwano go szaleńcem ? Nie pracował długo na Słowacji ? Tak bo został zwolniony po tym jak nie zgodził się przedłużyć z nimi kontraktu.
|
1 odsunął Kubę i WYSŁAŁ na jeden dzień do CLJ. Chore.
2 Czemu klub nie zwolni? Żeby nie płacić odszkodowania. A czemu Niemiec nie złoży dymisji? Jest taki Probierz - podał się do dymisji i ZREZYGNOWAŁ z kasy. Można? Można.
3 wróćcie do wywiadów z ludźmi z Stredy. Mówili że nie stawiał dość na młodzież i jego zapał do pracy w klubie szybko minął, byl showmanem bez motywacji do pracy na dłuższą metę:
https://weszlo.com/2020/12/12/showma...oczami-innych/ Trochę jak u nas. O wariacie pierwszy pisał agent Halla. Może mu odbiło dopiero w Krakowie?

Smog, koronawirus itp.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!