ciastek88 napisał(a):

"nie takie "legendy" jak Rafał " - lepiej ?
Wiem kto był wtedy w kadrze i kto Petrescu zwolnił. Większość ( z perspektywy czasu) Sobola, Pawła Brożka czy Głowackiego prędzej uzna za legendy niż Rafała , który od kilku lat nie daje nic Wiśle a mimo to punktem zapalnym konfliktu z Hyballa wydaje się spina na treningu z Boguski. Przynajmniej tego uczepili się dziennikarze. Czy to jest powód żeby robić z Hyballi szaleńca ? Nie jeżeli op.. go na treningu no chyba , że nie wolno krzyczeć. Tak , jeżeli zwyzywał matkę Boguskiego a potem dojechał go pod prysznicem. Natomiast co wiemy ? "Hyballa nie szanuje legend" i to ma wystarczyć...
Karcz:
â Kazimierz Kmiecik stanął w obronie Rafała Boguskiego, który był przez Hyballę wyzywany. Niech się kibice o tym wreszcie dowiedzą - wyznał Karcz.
To się kibice dowiedzieli...
|
Boguskiego można uznać za punkt zapalny chyba tylko dla tego że żyje.On się nie sprzeciwiał Hyballi.Pewnie spuścił głowę i zapierdalał dalej .To Kmiecik zareagował a tak jak pisałem on juz tylu trenerów przeżył że musiało być naprawdę grubo.Więc przestańcie zwalać winę na Boguskiego.
Do punktów które napisałes dodaj jeszcze sprawę z Halem i Makiem.Jednemu Hyballa wybił z głowy piłkę a drugiemu kazał się przebierać w szatni z CLJ-ką. No i jeszcze wysłanie Kuby na trening z juniorami