luke1906 napisał(a):

Halilovic - pierwszy skład w Heerenveen, tydzień temu bramka przeciwko PSV. Nieosiągalny dla nas.
Co do Sadloka - nie mam problemów z jego ewentualnym odejściem. Pod jednym warunkiem - w jego miejsce przyjdzie piłkarz, który umie coś więcej niż kopać się po czole. Jesteście pewni, że przyjdzie ktoś taki?
|
Ten przykład znakomicie pokazuje, że same umiejętności gry w piłkę nie wystarczą, żeby robić karierę. Trzeba być w dobrym miejscu, mieć dobry zespół i wtedy to hula. Halilovic u nas wyglądał przeciętnie, teraz gra w średniaku Eredivisie, który jest wyżej niż Willem II Pola Lloncha (któremu przed przyjściem do Wisły nikt by nie zaoferował tak dobrego kontraktu).