czaro napisał(a):

|
Co tam u Halilovica, bo potrzeba rozgrywających. Może Stilic nie skończył jeszcze kariery, ewentualnie Wolski się skusi.
|
Halilovic - pierwszy skład w Heerenveen, tydzień temu bramka przeciwko PSV. Nieosiągalny dla nas.
Co do Sadloka - nie mam problemów z jego ewentualnym odejściem. Pod jednym warunkiem - w jego miejsce przyjdzie piłkarz, który umie coś więcej niż kopać się po czole. Jesteście pewni, że przyjdzie ktoś taki?