Wyświetl pojedynczy post
botulum
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27199
Stary 13.05.2021, 09:04
Bardziej chodziło mi o to, że nikt nie będzie go głaskać i traktować jak legendę bo się zasiedział w klubie. Możliwe, że będzie miał status podobny co Klemenz i Janicki w poprzedniej rundzie - ławka, a jak potrzeba bo kartki i/lub kontuzje to ma wejść i wykonać zadanie, a jak już kluczowi zawodnicy wrócą to znowu ławka. Tacy zawodnicy też są potrzebni, Raków nie zbiednieje a będą mieli przyzwoitego zmiennika, bo czeka ich sporo meczów zwłaszcza na początku sezonu.
Odpowiedz cytując