Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2232
Stary 13.05.2021, 09:03
Hahhaahaahha dobra manipulacja. ,,Takie legendy jak Rafał..." zobacz sobie kto wtedy był w kadrze i z jakim stażem (m .in. wyżej wymieniona przeze mnie czwórka).

Nawet Błaszczykowski miał większy staż i już wtedy coś znaczył. Boguski dopiero wchodził do kadry (był raptem pół roku, zresztą nawet wypożyczenie było skrócone na wniosek Petrescu).

Niektórzy to by się tu na dziennikarzy mediów głównego nurtu nadawali z takim wybiórczym doborem faktów. Zarząd chyba dobrze wie co robi sondując Ondraska czyli kolejnego ulubieńca po Wasilewskim bo.... tak.

Edit:
ciastek88 napisał(a):
"nie takie "legendy" jak Rafał " - lepiej ?
Teraz lepiej, sens jest już inny.
Ostatnio edytowane przez R33 : 13.05.2021 o godz. 09:21.
Odpowiedz cytując