|
Nie chodzi w tym wszystkim o samego Hyballę , to co napiszę tez nie ma na celu obrony Hyballi tylko o sam fakt, że wszystko nie trzyma się kupy.
Słyszymy , że Hyballa zwariował, obraża wszystkich naokoło . Zwyzywał Rafała , Kmiecika i kilku innych natomiast to co wiemy to wciąż są ogólniki. Dziennikarze typu Karcz piszą/mówią , że Hyballa przesadził , że zaraz wypłynie szambo a my wciąż mamy ogólniki.
To co wiemy to :
Hyballa zwyzywał Rafała - nie wiemy co powiedział , w jaki sposób, jaki był kontekst.
Hyballa chciał odsunąć Kmiecika bo uznał , że asystent nie ma prawa być w kontrze do trenera. Ale dalej nie wiemy nic w temacie pkt. 1
Silva żali się na Hyballę , że źle go potraktował , dalej same ogólniki.
Basha robi z siebie idotę.
Piłkarze nie dostali zgody na przesunięcie godziny treningu przed meczem z Podbeskidziem.
Hyballa odsunął Kubę i nie wpuszczał go na boisku w większym wymiarze czasu , twierdzi , że Kuba nie jest fizycznie gotowy. To chyba wśród kibiców wzbudziło największe kontrowersje.
Natomiast z drugiej strony :
- Wisła jest niekonsekwentna bo pozwala zostać dalej Hyballi na stanowisku trenera.
- Kuba robi niepotrzebną manifestację w kierunku Hyballi
Czemu Wisła po prostu go nie zwolni ? W Gliwicach też będziemy robić takie szopki ? Wyżej zostało napisane , że Hyballa jest wciąż trenerem bo musi dokończyć sezon żeby po zwolnieniu nie płacić mu całego kontraktu. To po co Wisła pytała się PZPN o możliwość " wypożyczenia " na parę tygodni Jopa? PZPN się zgodził ale ostatecznie na Wiśle uznano , że Hyballa zostaje. Kontrakt dopiero przeczytali czy postanowili zrobić Hyballi parę psikusów przed jego odejściem ?
Nie bronię Hyballi , jeżeli cos odwalił grubego to pozbyć się i nie robić szopki. Natomiast jak to jest , że na Słowacji miał opinię wymagającego trenera ale nic nie słychać żeby tam nazwano go szaleńcem ? Nie pracował długo na Słowacji ? Tak bo został zwolniony po tym jak nie zgodził się przedłużyć z nimi kontraktu...
Nic nie jest czarno białe , natomiast wiem , że nie takie legendy jak Rafał zwalniały Petrescu. Więc albo dostaniemy konkrety albo dalej będziemy bombardowani takimi ogólniakami.
|