|
A mnie jakoś bardzo nie dziwi, że Raków chce Sadloka. Po sezonie odchodzi Piątkowski i Jachowi kończy się wypożyczenie. Do tego Raków będzie grał w el do europejskich pucharów, więc potrzebują ludzi do gry, zmienników. Jak Sadlok będzie tam grał to obok siebie będzie miał Petraska, który będzie nim dyrygował, Raków pewnie ściągnie sobie jeszcze kogoś na obronę, a jak Sadlok będzie grał słabo to też nic się nie stanie bo ktoś inny za niego wejdzie. U nas jest to kluczowy zawodnik, który ma pewne miejsce w składzie bo nie ma nikogo innego, a w Rakowie będzie jednym z wielu w kolejce do gry. Jak zacznie się przykładać do treningów to będzie grać, jak nie to ława i nikt w Częstochowie nie będzie za nim płakać.
|