|
Sadlok to ten piłkarz co od kilku lat bumeluje w Wiśle ? Partaczy SFG, nie wraca się do obrony, do wszystkich ma pretensje tylko nie do siebie ? Robi jaskółki w polu karnym i zgarnia za swoje występy 65 tys. PLN co miesiąc ?
Sadlok to ten sam piłkarz co wyrywał się do Legii kilka lat wcześniej jak pojawiło się ich zainteresowanie? To ten sam Pan kapitan co chciał uciekać z okręty i złożył pismo , jako jeden z pierwszych o rozwiązanie kontraktu z Wisłą jak były problemy z płatnościami ? W końcu czy to ten sam piłkarz , który jako pierwszy upomniał się o premię po tym jak kilka dni wcześniej Wisła odpadła z KSZO z PP?
Ciężko mi uwierzyć , że Raków go chce , aczkolwiek ściągnęli do siebie Zawadę więc kto wie. Jeżeli dają za niego choć 10 tys. EUR to spakować , wystawić na rogatki Krakowa i zapomnieć . Jeżeli wierzyć w plotki , że Raków oferuje mu 3 letni kontrakt to sytuacja jest WIN WIN . Sadlok przez 3 lata będzie kasował niezłe pieniądze za swoje cyrkowe wyczyny na boisku a my pozbędziemy się Pana Kapitana.
|