Wyświetl pojedynczy post
botulum
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27194
Stary 13.05.2021, 07:45
Jeżeli Sadlok rzeczywiście pójdzie do Rakowa, to tam pewnie będzie miał podobny status co Niewulis albo Arsenić więc nikt nie będzie wymagał od niego bóg wie co. Najlepsze lata Sado ma już dawno za sobą, i fakty są takie, że dzisiaj jest to jedynie przeciętniak, których w Esie jest mnóstwo. W Rakowie zapewne będzie zawodnikiem szerokiego składu, a nie kluczowym zawodnikiem czy jednym z liderów, i taka rola będzie w pełni odzwierciedlać jego obecne umiejętności
Odpowiedz cytując