PAWEŁ napisał(a):

|
No to przedstaw mi miszczu te fakty dot. umowy. Dla twojej wiedzy zwolnienie z obowiązków to nie to samo co zwolnienie.
|
Miszczu może właśnie zwolnienie z obowiązków wiązało by sie z tym że trzeba by było płacić wszystko do końca kontraktu i nie można by było rozwiązać umowy z tym krótkim wypowiedzeniem