Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 12.05.2021, 21:59
ale przeciez dobrze ci koledzy tłumaczzą

takie gadanie kojarzy mi sie z płaczami za komuny było lepiej , bo wszyscy mieli prace itp

no tak mieli prace , bo panstwo utrzymywalo nieoplacalne zaklady pracy , a ze po jakims czasie zbankrutowało to juz ..uj
Odpowiedz cytując