|
ale przeciez dobrze ci koledzy tłumaczzą
takie gadanie kojarzy mi sie z płaczami za komuny było lepiej , bo wszyscy mieli prace itp
no tak mieli prace , bo panstwo utrzymywalo nieoplacalne zaklady pracy , a ze po jakims czasie zbankrutowało to juz ..uj
|