GBO napisał(a):
|
Taki jest właśnie dla mnie Rafał Boguski. Legenda, ktora przesiedziała w klubie 15 lat bo nikt inny go nie chciał a jedyne w mierę dobre występy notował wtedy gdy kończył mu się kontrakt.
|
Rozumiem, że do takich piłkarzy jak Radosław Sobolewski, Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Paweł Brożek itp. regularnie co okno spływały świetne oferty przez te kilka-kilkanaście lat kiedy tu grali które oni odrzucali z miłości do Wisły?
Nawet Jakub Błaszczykowski wyjechał jak pojawiła się sensowna oferta z Dortmundu w 2007 r.