Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27184
Stary 12.05.2021, 20:19
Jeśli odejdzie Sadlok to z pamiętnego meczu 0-7 zostanie w klubie tylko Buchalik i Chuca.

Jeśli zejdziemy z obecnie prawie najwyższego kontraktu w drużynie + dostaniemy jakiś hajs za Maćka to z lekkim żalem, ale ja bym go sprzedał
Odpowiedz cytując