Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.05.2021, 19:34
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
To wytłumacz mi sens trzymania Hyballi ? Obraża piłkarzy, upokarza Kubę , chce się pozbyć Kmiecika a jednocześnie dalej pozostaje trenerem i wiele wskazuje na to , że wsiądzie do tego samego autobusu co piłkarze i pojedzie na mecz w Gliwicach.

Po co mają się z nim męczyć , po co ma Hyballa się męczyć ? Na złość mamie odmrożę sobie uszy.
Z tego co ja zrozumiałem to po sezonie można sie pozbyć Hyballi po kosztach dlatego zdecydowano się wytrzymać te kilka meczów.Można było go zwolnić wcześniej ale byl by to kosztowne
Odpowiedz cytując