ciacho napisał(a):

|
Przewiduję, że jak Sadlok przejdzie do Rakowa to w meczu z nami po jego dośrodkowaniu z rzutu rożnego ktoś nam wpakuje bramkę albo on sam strzeli nam bramkę zza pola karnego, bo wiadomo, że Maciek uderzyć z dystansu potrafi.
|
to sprzedajmy go jak oni nam Forbesa - bez prawa gry przeciwko nam
Chyba że za darmo idzie?