Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27174
Stary 12.05.2021, 12:20
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Mój kompleks? Jaki niby kompleks?

Kompleks Gegenguru to mają wyznawcy jego sekty, nie ja. Jest ciekawy fenomen tak swoją drogą podpadający wręcz pod jakąś sektę religijną, co za brednie na jego temat można tu było przeczytać. Włącznie z taką że JUŻ lepszego trenera mieć nie będziemy A pisali to ludzie którzy jawili się jako rozsądni, krytyczni. Śmieszy mnie ta sytuacja, pół forum trener Hyballa zahipnotyzował i "uwiódł". MuremzaHyballa! I takie tam
Każdy ma swoje mniemanie na temat tej sytuacji. Na tym forum jest też kościół pw. trio i jakoś to leci. Nie trzeba od razu z każdym jechać.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
btw
Skoro tak nie uważasz - to zwrócisz uwagę koalikowi że przesadził, czy to już za trudne dla ciebie?
KOALIK weź się ogarnij do ....y nędzy i przestań obrażać Boguskiego. On w porównaniu do Ciebie coś w tym klubie osiągnął. Jaki był to był - miał lepsze i gorsze momenty jak każdy w życiu. To jest właśnie to o czym pisałem w kontekście tego forum - prędzej czy później i tak każdy zostanie zgnojony.
Odpowiedz cytując