Każdy ma swoje mniemanie na temat tej sytuacji. Na tym forum jest też kościół pw. trio i jakoś to leci. Nie trzeba od razu z każdym jechać.
Ogryzek napisał(a):

btw
Skoro tak nie uważasz - to zwrócisz uwagę koalikowi że przesadził, czy to już za trudne dla ciebie?
|
KOALIK weź się ogarnij do ....y nędzy i przestań obrażać Boguskiego. On w porównaniu do Ciebie coś w tym klubie osiągnął. Jaki był to był - miał lepsze i gorsze momenty jak każdy w życiu. To jest właśnie to o czym pisałem w kontekście tego forum - prędzej czy później i tak każdy zostanie zgnojony.