Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27172
Stary 12.05.2021, 12:13
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Jakby forum decydowalo a transferach to bysmy zaczynali juz od IV ligi. Tak trzeci raz juz
Ostatnio mam wrażenie, że komitet transferowy nie odbiega od tego forum ani metodami, ani jakością pracy
Odpowiedz cytując