Jagul napisał(a):

|
Drżyjcie Hyballiści! Wszystkich was wywieziemy na Babińskiego na czele z waszym guru!
|
Tak tak, mów tak sobie. Wyzywajmy piłkarzy którzy grali w naszym klubie 16 lat tylko dlatego ze powiedział coś nieprzychylnego o twoim idolu Gegenguru. Kim jesteśmy jak tak piszemy o naszych legendach? I to tylko dlatego ze wyraził się negatywnie o człowieku "meteorze" który pokłócił się z wszystkimi z klubie?
Mój post był odpowiedzią na śmierdzący pierd Koalika. Jeśli uważasz że tak powinniśmy pisać o piłkarzach którzy odchodzą a grali w naszym klubie 16 lat, to gratuluje! Jeśli nie widzisz w tym nic niestosownego co napisał "nienawistnik" to współczuje.