KOALIK napisał(a):

Boguski - największe pośmiewisko boiskowe w historii Wisły ma czelność krytykować Hyballę. No cóż, gdyby taki Hyballa pojawiłby się dziesięć lat temu, to Messi z Łomży mógłby dziesięć lat temu zakończyć ,,karierę".
Choć dalej nie mogę uwierzyć, że ta hańba wreszcie się zakończy.
Żegnam cię Rafał bez najmniejszego żalu. Od lat byłeś komediantem i głównym hamulcowym Wisły.
Won z Wisły.
|
Największe pośmiewisko, na które stawiał każdy trener jaki był u nas

Nie chce głębiej komentować bo sensu nie ma. Najśmieszniejsze jest to , że to pośmiewisko w takim wieku dało więcej niż pół drużyny w obecnym sezonie
