Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27162
Stary 12.05.2021, 11:18
Caly druzyna gralo slabo czemuz Sadlok mialby grac lepiej. Cala druzyna zagrala 2-3 dobre mecze

Pare dni temu wiekszosc forum byla za Hyballa.



Fakt. Zawsze byl winny Boguski teraz Sadlok. Pewnie w meczu z Lechem tez sie znajda tacy ze jest winny porazki
Odpowiedz cytując