Caly druzyna gralo slabo czemuz Sadlok mialby grac lepiej. Cala druzyna zagrala 2-3 dobre mecze
Pare dni temu wiekszosc forum byla za Hyballa.
Fakt. Zawsze byl winny Boguski teraz Sadlok. Pewnie w meczu z Lechem tez sie znajda tacy ze jest winny porazki
