|
Ostatnio? On jest pod formą tak od 2019 roku. Przyszedł Pietrzak wygryzł go z lewej obrony, potem Sadlok zaczął grać na środku i na wiosnę 2019 jeszcze miewał dobre mecze. Potem równia pochyła. Teraz w lutym 2-3 dobre mecze i to wszystko. Trochę mało jak na 14 kolejek które zagrał.
|