|
Pozbycie się dobrego gracza (ostatnio ewidentnie pod formą), który jest w klubie od kilku lat i w świetle rewolucji, która musi przyjść w lecie, jego ew. sprzedaż nie jest dobrym pomysłem. To że ostatnio jest obwiniany za wszystko i traktowany jako główny winowajca porażek to zwykły populizm.
|