wolfy napisał(a):

|
Proponuję dać mu czteroletni kontrakt. Jeśli utrzyma formę (ostatnio dołował) to będzie gwarancją 6 goli i tyluż samo asyst. Okazja!
|
Ja tam wierzę Boguskiemu, że JC to jeden z najlepszych piłkarzy w Wiśle tylko to nie świadczy dobrze o JC tylko źle o całej kadrze
