Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.05.2021, 09:23
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Bo to sympatyczny koleś, całkiem niegłupi jak na piłkarza . Tylko że nie powinien być trenerem, szczególnie w klubie, gdzie potrzebna jest charyzma i autorytet. Może do nas się nada w sumie, bo autorytet i charyzmę ma kto inny...
Ale przez chwilę mu w tej Legii żarło. Teraz w Śląsku też odpaliło.

El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że dalej pójdziemy w opcję zagraniczną - ale oby ze znacznie lepszym rozeznaniem sprawy..
Tak sobie z tego wujka Jurka żartujemy, ale rzeczywiście po ostatnich publikacjach prasowych wydaje mi się, że jeśli przyjdzie, to jako dyrektor sportowy i do czasu aż nie złapie gdzieś fuchy za fajne pieniądze (co jest mało prawdopodobne, nawet jeśli, to po paru miesiącach wróci).
Ostatnio edytowane przez czaro : 11.05.2021 o godz. 09:25.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując