leszekm napisał(a):

|
Po tej żenadzie z przeciekami,brakiem reakcji na wywiad Carlosa,cieszynką Kuby to niech już będzie Brzęczek. Jeden z lepszych trenerów w Polsce. Kuba też go szybko nie wywali.Nie trzeba będzie płacić kolejnemu trenerowi.
|
Jeden z lepszych trenerów - ale że jak? czeski błąd i miało być jeden z głupszych?
Nie trzeba będzie płacić - ale że za darmo będzie to robił?
Kuba go szybko nie wywali - oj tu się zgadzam i jeszcze bardziej jestem przerażony ))))))