Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#876
Stary 11.05.2021, 08:22
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Po tej żenadzie z przeciekami,brakiem reakcji na wywiad Carlosa,cieszynką Kuby to niech już będzie Brzęczek. Jeden z lepszych trenerów w Polsce. Kuba też go szybko nie wywali.Nie trzeba będzie płacić kolejnemu trenerowi.
Jeden z lepszych trenerów - ale że jak? czeski błąd i miało być jeden z głupszych?
Nie trzeba będzie płacić - ale że za darmo będzie to robił?
Kuba go szybko nie wywali - oj tu się zgadzam i jeszcze bardziej jestem przerażony ))))))
Ostatnio edytowane przez rafkur : 11.05.2021 o godz. 08:53.
Odpowiedz cytując