Jagul napisał(a):

|
Brzeczek dyrektorem. Sobol trenerem.
|
to tak na papierze a w realu Brzęczek trenerem -Sobolewski trenerem - Błaszczykowski trenerem (grającym)-Kmiecik trenerem " legendą"
i pewnie kilku trenerów więcej. Ciekawe który poleci po kilku nieciekawych kolejkach? obstawiam że najpierw ci od przygotowania fizycznego, bramkarzy lub nawet z CLJ