Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22955
Stary 10.05.2021, 21:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Rzucić 3 mln, sprzedać i promować kolejnych. Już Bukse w klubie zaspali mając na stole gotowe propozycje.

Tym bardziej jeśli za chwilę młody zjedzie z formą, a w tym wieku to normalne.
3 mln złotych czy euro? jak chce to dużo biega, ale jak dotąd z konkretów zero bramek, zero asyst. Niech go sprzedadzą jeśli pieniadze są rozsądne i zechce odejść. No bo kto i jak miałby go tu rozwinąć?
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 10.05.2021 o godz. 21:47.
Odpowiedz cytując