Karherop napisał(a):

Rzucić 3 mln, sprzedać i promować kolejnych. Już Bukse w klubie zaspali mając na stole gotowe propozycje.
Tym bardziej jeśli za chwilę młody zjedzie z formą, a w tym wieku to normalne.
|
3 mln złotych czy euro?

jak chce to dużo biega, ale jak dotąd z konkretów zero bramek, zero asyst. Niech go sprzedadzą jeśli pieniadze są rozsądne i zechce odejść. No bo kto i jak miałby go tu rozwinąć?