Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 10.05.2021, 21:32
czaro napisał(a):Wyświetl post
Też miałem takie myśli, że chociaż Magiera jest (?) spokojny i kompromisowy, to nie na tyle, aby trio mu w pełni zaufało, co by rozumiał i w zw. z tym mógłby nie chcieć przyjść. A teraz to chyba oczywiste.

Combo Brzęczek + Sobol/Jop brzmi przede wszystkim realnie. A to już coś, biorąc pod uwagę, że nie mamy pieniędzy, mamy wymagania z kosmosu, toksyczną atmosferę w klubie i kadrę na obronę przed spadkiem.
Wg mnie dupa a nie realnie - czy myslicie ze Sobol bedzie chcial byc znow asystentem ?
Odpowiedz cytując