Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.05.2021, 18:32
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wymyślaj co raz to nowe "łamigłówki" jak Agata Christe w swoich kryminałach żeby udowodnić ze Gegenguru i Fornalik działają podobnie. Ale chyba sam w to nie wierzysz. Chyba nie wierzysz w to że Fornalik zdołałby pokłócić się niemal z wszystkimi w klubie i pół składu wyjebac na trybuny po jednej rundzie? Zlituj się


btw
Waldek odstawił 1 piłkarza Vsiliewa, który ostro ZJECHAŁ z formą, wręcz dramatycznie. Ale nie po 1 meczu! Dawał mu grać, to nie nasz Gegenanonim co po 1 meczu goni na trybuny. Vasiliev w tym czasie nawet karnych juz nie był wstanie strzelać. Nie koloryzuj tej sytuacji. Tyle,
Ja wiem, że masz ból dupy w związku z Hyballą i w każdej sprawie do niego nawiązujesz ale naprawdę daruj sobie. Ja jestem świadomy że chłop wylatuje i szczerze mówiąc w obliczu cyrku jaki dzieje się w klubie, lata mi to koło chuja.
Ja się tylko odniosłem do Twoich absurdalnych propozycji.
Odpowiedz cytując