Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2120
Stary 10.05.2021, 13:33
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Bezpośrednio trenera chcą moim zdaniem zwolnić za to że jest gburem. (Ale to było wiadomo od samego początku)

Prawdziwą przyczyną jest jego warsztat bo obnażył prawdę, do której nikt nie chciał się przyznać i nikt nie miał odwagi jej zauważyć. Nasza kadra nie nadaje się do grania w piłkę nożną na wysokich (średnich) obrotach. Nasza kadra to realne widmo spadku (w tym sezonie nie spadliśmy tylko ze względu na to że leci 1 drużyna nie 3).

Sam przyznałeś, że efekt zniżki formy to właśnie przemęczanie. A przyczyna jest prosta nikt z naszej kadry nie zagrał przez ostatnie dwa sezony 6 miesięcy na przyzwoitym poziomie. Więc jasne jest to, że jeden okres przygotowawczy to za mało, żeby to zmienić.

Gdyby nasz kadra byłą w stanie zagrać wysoki pressing nawet do 60 minuty do końca sezonu (co moim zdaniem jest nierealne i dlatego od dłuższego czasu mówię o wymianie większości piłkarzy) Siedzielibyśmy gdzieś w okolicach 10 miejsca i nikt nie odważyłby się Hybali zwalniać.
No to nie pozostaje nam inna opcja jak zatrudnić (Jak to pisał jeden z kolegów) trenera cudotwórce, który z guana wykręci bat i będzie nim zgrabnie wiwijał.

Widać zwykły i przeciętny trener jak Hyballa jest normalnie za słaby do naszej słabej zgrai kopaczy. Taki morał wynika z twojego postu.

Szukajmy zatem cudotwórców takich jak Fornalik czy Tworek, którzy że tak napiszę - mają doświadczenie w kleceniu batów wiadomo z czego
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 10.05.2021 o godz. 13:35.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując