serek.c2 napisał(a):

|
Cały czas zakładasz, że trenera ktoś chce zwolnić ze względu na jego metody szkoleniowe.
|
Ale wiesz, przed meczem, Bałaziński mówił, że na decyzje przyjdzie czas po tym, jak przeanalizowany zostanie sezon/runda
trochę to robienie kibiców w bambuko, skoro szambo, jak się okazuje, wybiło już wcześniej i rozlało się po całym klubie.
A przy okazji, to akurat pytanie nie tylko do ciebie, ktoś wie, co powiedział wiceprezes w związku z wywiadem JCS? Akurat, kiedy miał odpowiedzieć, musiałem odejść od TV.