Harcownik napisał(a):

No nieźle, w spisku jest teraz nawet Lech Poznań. Jak tak dalej pójdzie to okaże się że spisek przeciw Niemcowi zawiązali nie Sadlok i Burliga ale sami Iluminaci i Władimir Putin. Jak ktoś chce coś widzieć, w coś uwierzyć, to będzie szedł w zaparte. Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów.
PS
Widziałem wiele DUŻO bardziej fartownych bramek w tym sezonie, np. ja mogę napisać że bramka Savicia ze Stalą to spisek okultystów, przecież ten gość nie potrafi dokopać do bramki a ten jego śmieszny farfocel wpadł MEGA fartownie bo bramkarz się zlitował i sam sobie wbił tę piłkę. Czyli jednak spisek, co?
|
Spisek to to nie jest, ale sam przyznaj, że gdyby bramkarz lewą stronę przypilnował, to raczej by nie wpadło. Jest krok do prawej a potem parada do lewej - w sumie farfocel.
Dobrze, że Kuba to strzelił, ale jak już wspomniałem, ten gol dla mnie nie przesądza o niczym, bo mógł go i Sadlok strzelić. To nie był rogal w okienko czy sprytny strzał na boczną siatkę.