Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2090
Stary 10.05.2021, 09:15
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
No nieźle, w spisku jest teraz nawet Lech Poznań. Jak tak dalej pójdzie to okaże się że spisek przeciw Niemcowi zawiązali nie Sadlok i Burliga ale sami Iluminaci i Władimir Putin. Jak ktoś chce coś widzieć, w coś uwierzyć, to będzie szedł w zaparte. Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów.

PS
Widziałem wiele DUŻO bardziej fartownych bramek w tym sezonie, np. ja mogę napisać że bramka Savicia ze Stalą to spisek okultystów, przecież ten gość nie potrafi dokopać do bramki a ten jego śmieszny farfocel wpadł MEGA fartownie bo bramkarz się zlitował i sam sobie wbił tę piłkę. Czyli jednak spisek, co?
Spisek to to nie jest, ale sam przyznaj, że gdyby bramkarz lewą stronę przypilnował, to raczej by nie wpadło. Jest krok do prawej a potem parada do lewej - w sumie farfocel.
Dobrze, że Kuba to strzelił, ale jak już wspomniałem, ten gol dla mnie nie przesądza o niczym, bo mógł go i Sadlok strzelić. To nie był rogal w okienko czy sprytny strzał na boczną siatkę.
Odpowiedz cytując