Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2087
Stary 10.05.2021, 05:25
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Przecież ten gol to kompromitacja obrońców i bramkarza. Co do reszty to włącz mózg jak myślisz.
Dla mnie ten gol wgląda , jak zwykła ustawka. Piłka leci 1,5m od słupka, a bramkarz "rzuca sie" i jej nie sięga.
Potem, mimo, że ten gol daje kontakt, Kuba biegnie celebrować go z Kmiecikiem zamiast , jak to zwykle widujemy, zabrac piłke na srodek, by jak najszybciej wznowić gre.
Odpowiedz cytując