INZAGHI napisał(a):

|
Przecież ten gol to kompromitacja obrońców i bramkarza. Co do reszty to włącz mózg jak myślisz.
|
Dla mnie ten gol wgląda , jak zwykła ustawka. Piłka leci 1,5m od słupka, a bramkarz "rzuca sie" i jej nie sięga.
Potem, mimo, że ten gol daje kontakt, Kuba biegnie celebrować go z Kmiecikiem zamiast , jak to zwykle widujemy, zabrac piłke na srodek, by jak najszybciej wznowić gre.