Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#810
Stary 09.05.2021, 20:16
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy tekst na weszlo o WIsle Krakow.
Troche liczb statystyk tabela jedna nawet
Ale to wiemy. Jest zle a moze byc gorzej
https://weszlo.com/2021/05/09/wisla-krakow-kryzys/
Najgorsza jest tendencja spadkowa punktowania oraz zatrudniania trenerów jako ratowników, których po chwili zastępują kolejni. Krótki impuls, piłkarzom się chce, potem seria bez zwycięstw i zmiana szkoleniowca.
Makabrycznie też wygląda rotacja piłkarzy. To wskazuje że nie ma konkretnych czarnych owiec, po prostu szrot zastępowany jest coraz gorszym, zwłaszcza w ofensywie.
W skrócie - organizacyjnie Stal Mielec. I to się skończy spadkiem, ale najważniejsze że Kmiecik pachołki rozstawi a Błaszczykowskiego już nikt się nie odważy posadzić na ławce.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.05.2021 o godz. 20:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując