bódyń napisał(a):

Najgorsza jest tendencja spadkowa punktowania oraz zatrudniania trenerów jako ratowników, których po chwili zastępują kolejni. Krótki impuls, piłkarzom się chce, potem seria bez zwycięstw i zmiana szkoleniowca.
Makabrycznie też wygląda rotacja piłkarzy. To wskazuje że nie ma konkretnych czarnych owiec, po prostu szrot zastępowany jest coraz gorszym, zwłaszcza w ofensywie.
W skrócie - organizacyjnie Stal Mielec. I to się skończy spadkiem, ale najważniejsze że Kmiecik pachołki rozstawi a Błaszczykowskiego już nikt się nie odważy posadzić na ławce.