Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.05.2021, 19:49
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile w tym prawdy?:

" Według różnych źródeł, odprawa ma wynosić od trzech do czterech pensji, a niektórzy twierdzą, że nawet tego Wisła płacić Hyballi nie będzie musiała."

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15602771
Może tak być. Mi cały czas po głowie chodziło ze PH przyszedł tu zrobić porządek, odstrzelić zbuntowane syte koty a ten kontrakt do 2022 to pic na wodę. To wyjaśnia wcześniejsze info ze będzie ekspertem ZDF i przedewszystkim ciszę ze strony TRIO
Odpowiedz cytując