Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2075
Stary 09.05.2021, 19:47
Markus napisał(a):Wyświetl post
- Od kilku meczy nasi piłkarze symulują i udają grę.
odpowiedź:

smolarek999 napisał(a):Wyświetl post
tak, tak, piłkarze grali na jego zwolnienie

- medved - stawia na niego jakby był jego synem
- yebo - stawia na niego nawet jakby biegał bez jednej nogi
- starzynski - daje mu plac od początku
gruszkowski -postawił na niego choć nikt na niego nie liczył
- savic - gdyby miał zero asyst w 500 meczach i tak by na niego postawił
- kone - jego gracz
- fbf - lubi go, komplementuje że jest maszyną

To może: lis, szota, frydrych, zukow - oni chca go zwolnic ?

A może Kuba który wszedł i strzelił gola? A może Ci piłkarze których odstawił przez co reszta musiała grać od deski do deski bez konkurenjci?

Najprościej powiedzieć to wina piłkarzy

Markus napisał(a):Wyświetl post
Obojętnie. co zrobił trener i jakie mają do niego ale, taka postawa to skandal i świadome działanie na szkodę klubu, za które w profesjonalnym klubie powinni wylecieć dyscyplinarnie.
Takie samo jak wpuszczanie Medveda na prawą stronę we wczorajszym meczu kosztem Kuby?

Markus napisał(a):Wyświetl post
Ewidentnie od tego momentu drużyna poszła z nim na noże, powodów mogło być kilka, na pewno nie chodziło tylko o osobę Kuby.
Jedyna rzecz, z którą mogę się zgodzić.



Markus napisał(a):Wyświetl post
- Wyrzucenie Hyballi trwale nie zmieni i nie poprawi sytuacji drużyny, ponieważ głównym problemem są zawodnicy, ich jakość i mentalność a nie trener. Z tą grupą żaden szkoleniowiec nie odniesie sukcesu, co pokazują ostatnie lata.
Odchodzi 8-12 piłkarzy, to ponad połowa, na dzisiaj mamy zaklepanych 3 nowych (w tym jednego na poziomie Janickiego). Wywód miałby sens, jakby sytuacja kadrowa nie uległa zmianie, a z tego co widać w przyszłym sezonie będzie nowe rozdanie. Dlatego zastanawiam się co ma wyrzucenie Hyballi do jakości i mentaloności zawodników, których w połowie już nie będzie?

Dodatkowo nie chce mi się wierzyć, że przy KUBIE (synonimie ciężkiej pracy) mentalność drużyny miałaby być słaba.

Odpowiedz cytując