Konrad. napisał(a):

Pisałem poważnie, żeby moderator nie myślał że przez nocna godzinę.
Wiele czytałem głupot na forum, sam wiele napisałem, ale jebanie legendy klubu, bo strzelił gola a nie cieszył się z trenerem, który go ośmieszał to już przegięcie.
Chyba, że jest opcja aby samemu to zrobić, to niech ktoś wrzuci info jak.
|
Co do cieszynki to zdania moga byc podzielone,. Faktem jest, że Helmut brodatego drwala wpuszczał kosztem najlepszego gracza ligi, faktem jest, że opluł, ośmieszył i upokorzył naszą legendę, ale ze względu na rolę jaką Kuba pełni i przyszły odbiór ewentualnych trenerów mógł sobie darować,. Z drugiej strony sytuacja pokazała jak duży kwas narobił Helmut, co nie zmienia faktu, że tak jak pisze Konrad "jebanie" Kuby to świętokradztwo.