Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3785
Stary 09.05.2021, 19:34
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Pisałem poważnie, żeby moderator nie myślał że przez nocna godzinę.

Wiele czytałem głupot na forum, sam wiele napisałem, ale jebanie legendy klubu, bo strzelił gola a nie cieszył się z trenerem, który go ośmieszał to już przegięcie.

Chyba, że jest opcja aby samemu to zrobić, to niech ktoś wrzuci info jak.
Co do cieszynki to zdania moga byc podzielone,. Faktem jest, że Helmut brodatego drwala wpuszczał kosztem najlepszego gracza ligi, faktem jest, że opluł, ośmieszył i upokorzył naszą legendę, ale ze względu na rolę jaką Kuba pełni i przyszły odbiór ewentualnych trenerów mógł sobie darować,. Z drugiej strony sytuacja pokazała jak duży kwas narobił Helmut, co nie zmienia faktu, że tak jak pisze Konrad "jebanie" Kuby to świętokradztwo.

Odpowiedz cytując