Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#801
Stary 09.05.2021, 19:12
Nie wiem jak miałbym Ci odpowiedzieć, żeby nie było uznane to za unik, dla mnie po prostu jest to szukanie spisków na siłę. Dla mnie absurdem jest sugerowanie, że transparenty są dziełem klubu. Cała reszta również, jak choćby ataki dziennikarzy. Może to ze względu na to, że ludzie myślą, że Interią zawiaduje Jażdżyński?
Odpowiedz cytując