serek.c2 napisał(a):

Zawsze można wierzyć, że Kuba malował, a Dawid wieszał transparenty
|
ale wiesz, że to unik, a nie odpowiedź?
I nie... nie spodziewam się odpowiedzi.
Natomiast twierdzę, że unikanie odpowiedzi zainteresowanych na uzasadnione wątpliwości kibiców do niczego dobrego wizerunkowo nie prowadzi.
Choćby to: jaki (dobry trener) przyjdzie po takim rozstaniu z Hyballą?